20 Haziran 2008 Cuma

MÜHİMMAT ŞAMPİYON
Enerji Bir-Sen Kırıkkale şubesi organize ettiği MKE

fabrikaları arasında futbol turnuvası finalinde Barut Fabrikası ile Mühimmat Fabrikası karşı karşıya geldi. Mühimmat Fabrikası ilk yarı 4-1 geriye düşmesine rağmen ikinci yarı skoru 6-5’e getirerek turnuva þampiyonu oldu

Özel Kızılırmak Lisesi Halı Sahasında yapılan final müsabakası saat 19:00’da başladı. Turnuva finalini izlemeye İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Kılıç, Enerji Bir-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Cebrail İbiş, DSP KırıkkaleMerkezi İlçe Başkanı Ramazan Tosun, Mühimmat Fabrikası Müdür Yardımcısı Osman Büyükköprülü, Mühimmat Fabrikası İdari İşler Müdürü İsa Baştuğ, Teknik Emniyet Kısım Müdürü Sezai Yanaral, Barut Fabrikası Müdür Yardımcısı İsmet Yılmaz, Enerji Bir Sen Kırıkkale Şubesi Spor Komitesi Başkanı Orhan AKTÜRK ,Mühimmat ve Barut Fabrikası çalışanlaı katıldı.


Kupa töreni
İlk yarı çok üstün oyunuyla farka giden Barut, aynı oyunun ikinci yarı sergileyemedi. Enerji Bir-Sen Kırıkkale Şubesinin düzenlediği fabrikalar arası futbol turnuvasýnda Şampiyon Mühimmat Fabrikası oldu. Maçın ardından iki tarafta birbirlerini tebrik ederek kupa töreni yapıldı. Mühimmat Fabrikası kupasını Enerji Bir-Sen Kırıkkale şube Başkanı Cebrail İbiş’ten aldı. Turnuvada en iyi teknik direktör unvanını ise Cafer Yılmaz aldı. Yılmaz'ın ödülünü Mühimmat Fabrikası Müdür Yardımcısı Osman Büyükköprülü verdi.

Memurlarımızın yanındayız
Büyük bir centilmenlikle geçen final müsabakası sonrası açıklamalarda bulunan Enerji Bir-Sen Şube Başkanı İbiş, “Memurlarımızın streslerinden kurtulması, hep birlikte sosyal aktivitelere katılması ve aralarında ki dostluðun pekişmesi için böyle bir turnuva düzenledik. Güzel bir turnuva oldu. Bizler de bu tür sosyal faaliyetlerle memurlarımızı buluşturmaya devam edeceğiz. Enerji Bir-Sen olarak her zaman Memurlarımızın yanındayız” şeklinde konuştu. DSP Merkez İlçe Başkanı Ramazan Tosun turnuva öncesi ve sonrası basın mensuplarıyla yakından ilgilendi.

Enerji Bir Sen Spor Komitesi Başkanı Aktürk : "Bu tür organizasyonların çalışanlar arasında sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını güçlendirmekte olduğunu belirterek , turnuvada ve gecede emeği geçen herkesi kutladı"

Hiç yorum yok: